Okulary przeciwsłoneczne - dla dzieci

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci pozwalają chronić wrażliwe oczy maluchów w każdym wieku. Szkła z ulicznych straganów i odzieżowych sieciówek, choć kolorowe i tanie, nie posiadają odpowiednich filtrów i atestów, dlatego zamiast pomagać - szkodzą. Profesjonalne okulary przeciwsłoneczne dziecięce to obowiązkowy element garderoby malucha w trakcie wakacyjnych urlopów, wyjazdów na plażę oraz spacerów po mieście. W naszym sklepie znajdą Państwo okulary przeciwsłoneczne dla dzieci wiodących producentów w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy szkła wyposażone w niezbędne filtry UV, dzięki którym oczy Państwa dzieci będą bezpieczne nawet w najgorętsze dni. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz pomoc w wyborze odpowiednich oprawek i szkieł. Wiemy jak trudno czasem pogodzić oczekiwania rodziców z wymaganiami małych klientów. W naszym sklepie znajdą Państwo okulary przeciwsłoneczne dla dzieci w najmodniejszych kolorach i kształtach. Dzięki temu maluch będzie je z przyjemnością zakładał, a Państwo zyskają pewność, że dziecko jest bezpieczne.

2 produkt(ów)

-50% OUTLET
-50% OUTLET

SOLANO 20271 A

Special Price 124,50 PLN

Normalna cena: 249,00 PLN

2 produkt(ów)

Jaki zapewnić dziecku skuteczną ochronę przed słońcem?

W związku z tym, że oczy malucha nie są tak odporne na promieniowanie ultrafioletowe, jak oczy osoby dorosłej, duże nasłonecznienie może doprowadzić do zapalenie siatkówki lub rogówki. Właśnie dlatego okulary dziecięce muszą być zaopatrzone w filtr, zapewniający stuprocentową ochronę przeciwsłoneczną. Kolejnym istotnym czynnikiem, który powinni uwzględnić rodzice wybierając okulary przeciwsłoneczne dziecięce są odpowiednie szkła. W związku z tym, że dzieci są w ciągłym ruchu, bawią się i skaczą, szkła powinny być odporne na zarysowania i stłuczenia, a jednocześnie lekkie. O wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych dla dzieci decydują zarówno soczewki, jaki i odpowiednie oprawki. Muszą być wygodne, elastyczne i bezpieczne. Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci, które znajdą Państwo w naszym sklepie posiadają anatomiczny kształt, dlatego bez trudu dopasują się o kształtu i rozmiaru twarzy malucha. Modele z przymocowaną gumą będą idealne dla młodszych dzieci, ponieważ nie spadną w trakcie biegania, pływania i zabaw na świeżym powietrzu. Tradycyjne modele okularów przeciwsłonecznych dziecięcych zostały wykonane z miękkich, wytrzymałych tworzyw, dlatego zauszniki są odporne na wyginanie i zgniatanie.

Ochronę przeciwsłoneczną malucha należy rozpocząć już od pierwszego roku życia. Na Czteryoczy.pl znajdą Państwo okulary przeciwsłoneczne dla dzieci w każdym wieku. Oferowane przez nas soczewki i oprawy pochodzą jedynie od renomowanych producentów i zastały wykonane z najwyższej jakości tworzyw. Chcemy, aby zakupy w naszym sklepie były dla Państwa komfortowe i bezpieczne, dlatego korzystamy z systemu szybkich płatności oraz zapewniamy darmową dostawę zamówień powyżej 200 zł. Wiemy, że wybór odpowiednich okularów przeciwsłonecznych dla dzieci nie zawsze jest prosty, tym bardziej jeśli maluch ma nieco inne oczekiwania niż rodzice, dlatego mogą Państwo zwrócić zamówiony towar w ciągu 30 dni.  

Pewna ochrona delikatnych oczu dziecka.

Dziecięce narządy znacznie bardziej narażone są na szkodliwe odziaływanie niekorzystnych warunków środowiskowych. Ciała i organy maluchów podlegają ciągłemu rozwojowi, dlatego tak ważne jest zwrócenie szczególnej uwagi na ochronę ich młodych organizmów. Produkty, z jakich korzystają dzieci muszą wspomagać ich rozwój, a nie wpływać destrukcyjnie na zdrowe wzrastanie. Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci muszą więc spełniać szereg cech odpowiadających na wymagania i niezbędne normy produktów przeznaczonych dla najmłodszych użytkowników. Okulary dostępne w sklepie czteryoczy.pl posiadają szkła wyposażone w filtry uv, chroniące oczy dzieci przed szkodliwym oddziaływaniem słońca. Dodatkowo, budowa oprawek sprawia, że oczy dzieci chronione są z każdej strony, dzięki czemu mocne słońce nie przedostanie się ani od przodu, ani z bocznej strony twarzy.

Wytrzymałe i wygodne okulary przeciwsłoneczne dla dzieci.

Poza obowiązkową ochroną narządu wzroku i delikatnych oczu małego dziecka, dziecięce okulary powinny być również wygodne i wytrzymałe, aby mogły sprostać wyzwaniom, jakie szykują dla nich najmłodsi. Duża aktywność, będąca nieodzownym elementem życia dziecka, bycie w ciągłym ruchu, wykonywanie szeregu czynności związanych z bieganiem i skakaniem sprawia, że produkty przeznaczone dla dzieci powinny być nie tylko bezpieczne, ale i komfortowe podczas noszenia, a jednocześnie wytrzymałe. Wysoka trwałość i wytrzymałość produktu - to cecha, jakimi odznaczają się dostępne w sklepie czteryoczy.pl dziecięce okulary przeciwsłoneczne. Gwarancja jakości, jak również bezpieczeństwa to aspekty, które docenią nie tylko rodzice, ale również najmłodsze pociechy. Oprawy dostępnych w asortymencie sklepu okularów nie powodują alergii, co stanowi dodatkowy czynnik, przemawiający za wyborem tych właśnie produktów. Komfortowy kształt oprawek sprawia, że dzieci już od najmłodszych lat mogą przyzwyczaić się do zdrowego nawyku noszenia okularów, które niezależnie od wieku stanowią niezbędną ochronę oczu. Wypracowanie takiego rodzaju rutyny sprawi, że dzieci w każdym wieku pamiętać będą o właściwym zabezpieczeniu narażonych na światło słoneczne oczu.