Okulary przeciwsłoneczne - dla dzieci

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci pozwalają chronić wrażliwe oczy maluchów w każdym wieku. Szkła z ulicznych straganów i odzieżowych sieciówek, choć kolorowe i tanie, nie posiadają odpowiednich filtrów i atestów, dlatego zamiast pomagać - szkodzą. Profesjonalne okulary przeciwsłoneczne dziecięce to obowiązkowy element garderoby malucha w trakcie wakacyjnych urlopów, wyjazdów na plażę oraz spacerów po mieście. W naszym sklepie znajdą Państwo okulary przeciwsłoneczne dla dzieci wiodących producentów w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy szkła wyposażone w niezbędne filtry UV, dzięki którym oczy Państwa dzieci będą bezpieczne nawet w najgorętsze dni. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz pomoc w wyborze odpowiednich oprawek i szkieł. Wiemy jak trudno czasem pogodzić oczekiwania rodziców z wymaganiami małych klientów. W naszym sklepie znajdą Państwo okulary przeciwsłoneczne dla dzieci w najmodniejszych kolorach i kształtach. Dzięki temu maluch będzie je z przyjemnością zakładał, a Państwo zyskają pewność, że dziecko jest bezpieczne.

5 produkt(ów)

WYPRZEDAŻ

SOLANO 50023 C

Special Price 59,60 PLN

Normalna cena: 149,00 PLN

WYPRZEDAŻ

SOLANO 20271 A

Special Price 99,60 PLN

Normalna cena: 249,00 PLN

WYPRZEDAŻ

SOLANO 50024 B

Special Price 59,60 PLN

Normalna cena: 149,00 PLN

WYPRZEDAŻ

SOLANO 50033 A

Special Price 59,60 PLN

Normalna cena: 149,00 PLN

WYPRZEDAŻ

5 produkt(ów)

Jaki zapewnić dziecku skuteczną ochronę przed słońcem?


W związku z tym, że oczy malucha nie są tak odporne na promieniowanie ultrafioletowe, jak oczy osoby dorosłej, duże nasłonecznienie może doprowadzić do zapalenie siatkówki lub rogówki. Właśnie dlatego okulary dziecięce muszą być zaopatrzone w filtr, zapewniający stuprocentową ochronę przeciwsłoneczną. Kolejnym istotnym czynnikiem, który powinni uwzględnić rodzice wybierając okulary przeciwsłoneczne dziecięce są odpowiednie szkła. W związku z tym, że dzieci są w ciągłym ruchu, bawią się i skaczą, szkła powinny być odporne na zarysowania i stłuczenia, a jednocześnie lekkie. O wysokiej jakości okularów przeciwsłonecznych dla dzieci decydują zarówno soczewki, jaki i odpowiednie oprawki. Muszą być wygodne, elastyczne i bezpieczne. Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci, które znajdą Państwo w naszym sklepie posiadają anatomiczny kształt, dlatego bez trudu dopasują się o kształtu i rozmiaru twarzy malucha. Modele z przymocowaną gumą będą idealne dla młodszych dzieci, ponieważ nie spadną w trakcie biegania, pływania i zabaw na świeżym powietrzu. Tradycyjne modele okularów przeciwsłonecznych dziecięcych zostały wykonane z miękkich, wytrzymałych tworzyw, dlatego zauszniki są odporne na wyginanie i zgniatanie.

Ochronę przeciwsłoneczną malucha należy rozpocząć już od pierwszego roku życia. Na Czteryoczy.pl znajdą Państwo okulary przeciwsłoneczne dla dzieci w każdym wieku. Oferowane przez nas soczewki i oprawy pochodzą jedynie od renomowanych producentów i zastały wykonane z najwyższej jakości tworzyw. Chcemy, aby zakupy w naszym sklepie były dla Państwa komfortowe i bezpieczne, dlatego korzystamy z systemu szybkich płatności oraz zapewniamy darmową dostawę zamówień powyżej 200 zł. Wiemy, że wybór odpowiednich okularów przeciwsłonecznych dla dzieci nie zawsze jest prosty, tym bardziej jeśli maluch ma nieco inne oczekiwania niż rodzice, dlatego mogą Państwo zwrócić zamówiony towar w ciągu 30 dni.